Mamaya Hangi Yiyecekleri Karıştırabilirim ?

iceays1

Köpeğimin bu aralar pek iştahı yok mamasına baska birseyler karistirinca yiyor ne gibi yiyecekler köpegime zarar vermeden karıştırabilirim ? Simdiden tesekkurler

6 CEVAP

kars

Mamanın içine biraz kuşbaşı et koy

Dila2003

Köpekler sağlıklı yaşamak için en az 39 çeşit besin maddesine ihtiyaç duyarlar. Bu besinler amino asit, yağ, vitamin ve mineral içerir. Besinler köpekler tarafından kabul edilebilir olmalıdır. Bu besin maddelerini içeren mamalar köpekler tarafından yenibilmesi için lezzetli olmalıdır. Son olarak; en önemli besin maddesinin “su” olduğunu unutmayalım. Köpekler için daima temiz su bulundurulmalıdır.http://fistikyesili.com/2010/02/06/kb/ belki bu site yardımcı olabilir gibi

Acelyalcin

küçük küçük tavuk parçaları koyabilirsiniz

iceays1

Tavuk alerji yapiyor yasak malesef :(

TuTku

kırmızı et ürünleri

Heracnsu

Konserve mamayı ve kuru mamayı ölçülü bi bicimde karıştırabilirsin. Bu aralar hava sıcak belki de o yüzden yemiyodur. Benim kızda bu aralar iştahsız :(