Tuvalet Problemi

BBC

Kedim Tütsü yastığını iki seferdir yıkamam rağmen ısrarla oraya çişini yapmakta.Bunun nedeni ne olabilir yatağının yumuşak olması mı? ve kediler yediklere yere çiş yapmaz olarak bilinse de benim kedim servis tabağına nadirde olsa çiş ve kakasını yapmakta .. Yardımcı olursanız sevinirim.

7 CEVAP

kars

Stresten olabilir.Veterinere danışın derim.

Dila2003

aynen benim kedimde sürekli kapının önüne yapıyor kum kabını gösteriyorum yok gene oraya yapıyor sonra bende bir tane boku kedi kumunun üstüne koydum kediye koklattım artık çişini kakasını oraya yapıyor sende öyle dene ya çiş dök yada kaka

eylulgulay

sprey de işe yarabilir

Zhraltn

tuvaletini yapacağını anladığınız zaman kedinizi direk alın kumuna götürün yavru köpek eğtiminde de aynı işlem işe yarıyor

BBC

kumuna yapıyor ancak yatağı olursa sadece yatağa yani bunun sebebi ne olabilir. yatak yokken kumu kullanıyor yani

seliniska

Benım kedımdede aynı sorun var . ama tek bır alanı yok ısemek ıcın heryere işiyor. Kac veterınere gıttıysem bılerek yapıyor dıyorlar.

Kokusunu birakmak icin yapiyo olabilir kumuna alismassa veterinere goturun