Köpeğim Oyun Oynamıo

erdi61

yenı sahıplendıgım buyuk golden kopegım oyun oynamıo benı cok sevıo pesımden ayrılmıo ama oyun oynamıo top oynamayı nasıl ogretırım topa hıc ılgısı yok

7 CEVAP

kars

Top yerine başka oyuncaklar alabilirsiniz.

HakanCiris

İlgisini çekicek oyuncakları dene şuanda yerine alışma dönemindedir

erdi61

Teşekkür ederim bide benim bir tane daha köpeğim var ona saldırıyor goldenları ben aksi bilmezdim ama bu çok aksi

willbob

Bizdede en baş oyleydi. ama oda alıştı

ceydayildiz

Belki bir hastalığı vardır

Pinar5504

İlgisini çekecek oyuncaklar bulun ama yine oynamazsa bir hastalığı var demektir

Anilyigit

Oynatdığınız top içine ödül koyulabilir toplardan olsun içine sevdiği ödül mamalarından koyun ve bakın topa ilgisi nasılda artıyor :)