Kedim Her Şeyi Yiyor Bu Zararlı Mıdır ?

kedicandir

kedim nerdeyse beni yicek 3 aylık hemen kokluyor saldırıyor çiğköftemi bile elimden aldı yedi yani o derece :)

6 CEVAP

kokoro

Hayır zararlı değil. Kediler doğası gereği ne yiyip ne yemeyeceklerini bilirler. Ona zarar verecek bir şey zorla yedirseniz bile kusar yemez. Korkmayın :)

dsatine

Çok normal yaptığı, o yaşlarda hareketli ve iştahlı oluyorlar. Tatlı, tuzlu, baharatlı, çok yağlı hiçbir şey vermeyin. Çiğ köfte de çok baharatlı olduğu için zararlı. Kediler pisboğaz olduğu için her şeye saldırırlar, yememeleri gereken şeyleri de yerler. Bazı yiyecekler midesine dokunur, ishal yapar, kısa vadede anlarsınız sorun olduğunu. Ancak ileride ciddi sağlık sorunları çeker, beslenmesine dikkat edin. Bir kereden bir şey olmaz, endişelenmeyin ama bir daha yedirmeyin;)

Busetargu

Evet zararlıdır

Busetargu

Evet zararlıdır

Merveeee

Her şeyin fazlası zarardır

Beyzabeggi

evet