Kısırlaştırma

sengulabdl

Kısırlaştırma neden bu kadar önemli arkadaşlar ? Sizce bi dişinin de anne olma hakki yokmu ? Ben yeni bi sibirya kurdu sahiplendim barinaktan sevgiye muhtac ama kisirlastirdiklarini ogrenince cok uzuldum anne olmasini cok isterdim

3 CEVAP

Pinar5504

Yavrusunun olması çok güzel bir şey ama yavruları zamanla büyür ve eğer fazla yavrusu olursa onlara bakmak zorlaşır ve sahip bulunmazsa sokağa atılması gerekir :( Bu olay çok üzücü olur

Anne köpekler 3-4 ay sonra yavrularını dışlarlar. Benimde bi köpeğim olsa bende anne olmasını isterdim. Fakat zaten bu kadar çok evsiz ve sokakta köpek varken bi köpeğin daha doğması çok iyi olmayabilir. Hem zaten köpek kısır ise itaakarlığı artar. Yavru köpeğin bakımını alabilcekmisiniz? Buda çok önemli.

Busetargu

Aynen öyle