Husky :)

ceydaahusky

Merhaba arkadaşlar tam 3 ay önce bir Husky almıştım. Geçen ay hayır komutunu ögrettim ögrendide sabır gerektiriyor tabi ama o kadar tatlilar ki kizmak elde degil zaten kizma tarafatari degilim hicbir zaman. Herneyse malum havalar sicaklasmaya basladi kopegim buyuyor ve onlar soğuk kopek turu her gun duzenli olarak fircaliyorum 1 - 1:30 saat gezdiriorum sabahlari yoruluyor ve evde vakit geciriyoruz fakat ev gunes aldiginsan cok sicak eve klima almak istiyoeuz fakat yinedr bir sorayim dedim. Bu arda evimiz apartman degil bahce

8 CEVAP

kemall

Soru ne ben anlamadım. eve klima almanız köpeğinizi rahatlatır mı diye soruyorsunuz? eğer öyleyse evet rahatlatır

BBC

soruyu anlayamadım ama soğuk bir alan lazım ise mantıklı klima ne diyelim

ceydaahusky

Evet eve klima almalimiyim?

ceydaahusky

Tesekkurler :)

ceydaahusky

Birse kopegim 4 aylık olacak nasil bir tasma seçmeliyim?

melih6767

aynen aynı soruyu sorucaktım yavru köpek için ama bence 10 mm olan zincirli tasmalardan al

Pinar5504

2 parmak aralık kalacak şekilde tasma alırsanız köpek daha rahat olur

Ilsu09

Kopeginizin turu husky oldugu icin icgudusel olarak cekme megillidir eger boyun tasmasi kullanirsaniz girtlagi ezilir bir sure sonra yemek yemekte zorlanir bu yuzden goğus tasması almalısıniz gogus tasmasiyla rahat edicektir