Kedim Çok Hareketsiz.

MIRA

Merhaba dost severler.Kedim Ela 2 yaşında kısır dişi bir kedicik.Son zamanlarda çok hareketsiz ve sürekli yatan uyuyan çabuk yorulan bir kedi oldu.8 yaşımdan beri kedi bakıyorum ama hareketsizliğine hiç bir deneyimim etkili olmadı :( Sıcaklardan kendinden geçiyor dicem ama kışında böyle kilo almaya başladı önerebilceğiniz bir mama ya da oyuncak/oyun var mı? (royal canın sterılızed kullanıyoruz.) Teşekkürler.

5 CEVAP

kars

Veterinere götür hasta olabilir.

aslihantez

ishal, kusma, iştahsızlık gibi şikayetiniz var mı? vet. hek. öğr.

zzAr

sıcak havalarda normal kedilerin hareketsiz olmaları. aslıhan'ın yazdıklarına da dikkat edersen iyi olur. bazı kediler oyuncu bazılar da tam miskin olur bunu da unutmamak lazım :)

MIRA

Veterinerimizi aradık bı hastalık belirtisi zaten yok ishal kusma gibi yemeğini de aslanlar gibi yiyor maşallah sadece çok hareketsiz o da ya sıcaktan ya da tembellikten veterinerimizin dediği gibi çok sağolun :)

MIRA

Veterinerimizi aradık bı hastalık belirtisi zaten yok ishal kusma gibi yemeğini de aslanlar gibi yiyor maşallah sadece çok hareketsiz o da ya sıcaktan ya da tembellikten veterinerimizin dediği gibi çok sağolun :)