Köpek Sahiplenme İstiyorum Bana Yardım Edebilir Misiniz?

BETTSY2004

Shih tzu cinsi köpek almak istiyorum apartman için uygun mu ve benim bir kesim var onunla anlaşabilir mi

7 CEVAP

evrimpolat

BARINAKLARDA SAHİPLEN SATIN ALMA

fenerrsena43

Satın alma sahiplen!! Petşop demek günlerce hayvanları aç susuzuz bırakıp‚ daha iyi ,güzel görünmeleri için zararlı iğneler yemek demek !!

kars

Apartman iççin uygundur fakat kedi ile anlaşırmı bilemedim

Busenk

Eğer çevrenizde kedilerle anlaşan köpeği olan birini bulur denerseniz güvenilir bir yöntem olacaktır. Irk güzel ve apartmana uygun.Kediniz kaç yaşında?

BETTSY2004

Kedim 4 yaşında

Busetargu

Ozaman köpeyi yavru al

dogaonat0

Shih-Tzu enerjik bir köpektir fakat gün boyu yatabilir. Apartman hayatına çok uygundur. Kediniz büyük ise yavru küçük ise büyük almanızı öneririm. İyi şanslar