Kusma Faciası

Busenk

Merhaba. Kızım bugün 4 defa kahverengi renkte kustu. İshal değil. Keyfi yerinde. Kendini oldukça sevdiriyor.. kusma hariç hiç bir sıkıntısı yok bir fikri olan var mı

8 CEVAP

mutluhan

kustuğu zaman acaba yediği mamalar tane halinde mi acaba? bir arkadaşımın kedisi yediği mamayı olduğu gibi kusuyordu zaman zaman mama kaynaklı olabilir veya tavuğun dokunması mümkün geçmiş olsun

atay

Aşılarını oldu mu ve tam olarak neyle besleniyor şu an?

Geçmiş olsun.

Busenk

Aşıları tam zaten 3 yaşındayken veterinerden sahiplendim..Dün tavuk yedi. Normalde Proplan kuru mama ile besleniyor. .

Busenk

Tane mama yok hiç..Tavuk parçaları vardı. Tavuk dokundu sanırım ve pek tabii güneş..

endofbeauty

Kopege tavuk vermeyin. Alerjik filan yapabiliyor :/

BBC

parazit tedavisi yapıldıysa enseye damlatılmış olanı yaladıysa yada patisiyle kaşıyıp patisini yaladı ise zehirliyor. benim kedim de yaşadım bu olayı çünkü ve panzehir vurulmaz ise sonucu kötü olabilir.. dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

BBC

parazit tedavisi yapıldıysa enseye damlatılmış olanı yaladıysa yada patisiyle kaşıyıp patisini yaladı ise zehirliyor. benim kedim de yaşadım bu olayı çünkü ve panzehir vurulmaz ise sonucu kötü olabilir.. dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Busenk

Köpek değil kedi yalız :) O gün gözlem altında tuttum ve diğer gün yine eski Anna oldu :)
Veteriner sıcaktandır dedi.