Yardim Edermisiniz?

kedicin

Demekki bu soruya geldiniz güzel :) Hemen görüpte okuyup da çıkanlardan olmayın lütfen yardımınıza ihtiyacım var. Biz evimize bir köpek almak istiyoruz ben cavailer king charles ablam ise golden almak istiyor.Evimiz bahçeli. Golden istemesinin nedeni sahibini çok sevmesi çok oynak ve enerjik olması ha bir de tüyleri çok olması. Tüysüz ve minik köpekleri hiç sevmiyor.
Ben ise tüm köpekleri istiyorum fakat her zaman ben köpek yatağı istemişimdir . Golden büyüyünce de malum içine sığamayacak.O yüzden cavailer king charles istiyorum. Asıl soruma gelecek olursak "Tüylü ve orta boylu , enerjik bir ırk söylermisiniz?" Öyle şivava gibi pekinez gibi terrier maltese gibi olmasın boyları :) Yazanların ilgisine teşekkür ediyorumm...