Köpeklerde Ağızlık???

rabia423

köpeğime ağızlık almayı düşünüyorum acaba zararı varmı daha 10 aylık alman kurdu biraz fazla enerjik onun için de ağızlık düşündüm zararı var mıdır?

7 CEVAP

Merveeee

enerjik olması iyi bir değerini bilin :) büyüyünce az oynuyorlar. kolunuzu ısırıyorsa ağızlık düşünebilirsiniz tabi bir süre sonra çıkardığınızda belki bırakır ısırmayı devam ediyorsan siz yine takın (ama çok enerjik diye kesinlikle ağızlık takmayın hayvana eziyet olur söylediği gibi arkadaşın)

kemall

enerjik derken biraz daha açıklayıcı olman lazım çünkü ağızlık takarak köpeğinin enerjisini düşüremezsin. agresif desen belki ama enerji hayır. şu haliyle köpeğine ağızlık takman hayvana eziyet olur, durumu tam net olarak bir yaz bir çözüm üretmeye çalışsın insanlar yardımcı olmaya çalışalım

rabia423

çevreye zarar verio ağzıyla ısırıyo kolumuzu flan

rabia423

çevreye zarar verio ağzıyla ısırıyo kolumuzu flan

rabia423

peki teşekkürler

MeteH

ALFA OLMA EĞİLİMİ DE OLABİLİR. SİZİN İLE AYNI HİZADA YÜRÜMELİ. DEVAMLI EĞİTİLMELİ. YEMEK VERİNCE YEMEMELİ SİZ YE DEĞİNCE YEMELİ. OTUR, KALK , DUR GİBİ EĞİTİMLER ARTTIRILMALI SIKILMAMALI. DEVAMLI ÖĞRENMELİ SİZİN İLE AKTİF, POZİTİF ZAMAN GEÇİRMELİ. DAHA ÇOK SOSYALLEŞTİRİLMELİ.

MeteH

PET E GİTSEN AL DERLER . FAYDALI OLABİLİR DERLER. BENCE DE AL .