Amerikan Staff Yasak Mı

lenahmet

Merhaba bugün yolda gördüğüm bir kişi yasak bu cezası var falan dedi ağızlık takmam ve kısırlaştırmam gerekliymiş sizce ne kadar doğru? Doğruysa nerde benim hakkım goldendan pekinezden ne farkı var hepsinin yaşama üreme barınma hakkı yok mu?

7 CEVAP

Heracnsu

American pitbull terrier zaten yasak kayıtlı köpek değilse belediye tarafından öğrenildigi taktirde alınıyo. Staff larda da üretim kesinlikle yasak onun dışında beslemek yasak degil diye biliyorum. Burda bile benim kızımın oyun arkadaşlari var staff. Gayet hisli yaklaşan bi hayvan. Her canlının yaşama hakkı vardır. Ama sen yinede kalabalık ortamlarda gösterişten bi ağızlık tak köpeğine . Aslında o ağızlık konusmasn diye bi çok insana takılsa daha iyi ama neyse ://

endofbeauty

Stafflar yasak degil. Yasak olsa bile bisey olmaz. Pitbullarda yasak bir irk, ama agizlik ile ve mikro chip ile bisey olmuyor.

lenahmet

Reina safkan bir amerikan staff babası secereli dedesi rusya şampiyonu yeni fotoğraflarını atıyorum şuan bakarsanız anlarsınız

yigit25

Hayır değiller hemneden olsunlar her köpek evcilleştirilir

endofbeauty

Yalniz lenanin kafasindan dolay baska irk oldugunu dusunuyorum. Omuz yuksekligi kac acaba?

ozlmalkan38

Amerikan staff yasak mi değil mi kopeyim çalındı bulundu belediye tarafından barınağa koydular yasak irk dediler göstermediler bile hamile dedil calandan satın alıp bakan arkadaş bna yardim edin

yasmincollet

Yasak değil.Benzediği için karıştırıyorlar.Staff uysal ve sevecendir.Çocuklarla kedilerle anlaşır.Hayvan Hakları Fedaresyonlarına özellikle Kihayko'ya ulaşın,barınağa yanlışlıkla alınan köpeğinizi geri almanız için yardım edeceklerdir.