Nası Alıştırırım

Benim 1 Golden im var var birde muhabbet kuşum var Golden birşey yapar diye korkuyorum nası alıştırdım? Nolur söyleyin

1 CEVAP

Somelove

Ben köpeğimi ilk sahiplendiğimde bi kuşum vardı kuşum çok hastaydı aldığımda biraz iyileştirdim sonra geri fena oldu bu yüzden alıştırmak sorunu da yaşamadım çünkü kuşum öldü ama alıştırmaya uğraştırdığımda köpekler çok meraklı tabi herşeye patisiyle falan vuruyodu yani zor alışır kafesi yanına koyun ama başında bekleyin zarar verecek olursa geri ayırırsınız yerlerini