Kedimi Mama Dışında Yiyecekle Besleyebilir Miyim 2,5 Aylık

Merveeee

Merhaba 2,5 aylık kedimi mama dışında bir şeyle besleyebilir miyim cevap hayırsa ne zaman beslemeye başlayabilirim evetse ne verebilirim şimdiden teşekkürler :)

7 CEVAP

erkan_eser

Ne verirseniz verin çiğ vermeyin. Verdiğiniz şey baharatlı, tatlı ya da tuzlu olmasın. Çok sıcak ya da soğuk vermeyin. Oda sıcaklığı uygundur. Kılçıklı balık (hamsi bile olsa) vermeyin. En pratik çözüm haşlanmış tavuk eti(mümkünse göğüs, ciğer verirseniz çok az miktarda) ve haşlanmış patates karışımı. Benimkiler oldukça severler. Ara sıra ödül niyetine veriyorum. Ayrıca yağsız lor peyniri, haşlanmış yumurta sarısı (her kedi için yarım), büyük balıkların kılçıksız beyaz etleri, haşlanmış boncuk makarna olabilir.

Daha küçükmüş mama dışında bişey verme şimdilik ve sakınha çikolata gibi tatlı şeyleri verme yoksa zehirlenir

Sütü sakin tek başına vermeyin isale sebep olur. Suyla karıştığında verin

erkan eser doğru diyor benim kedim çiğ versem hiç yemez.

Merveeee

Teşekkürler

süt ve ekmek verebilirsin

Merveeee

Bütün cevaplar için teşekkürler Dediğiniz gibi yapacağım whiskas mama hakkında ne düşünüyorsunuz