Parinaz Çok Asi

bendeniz

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var Parinaz delirmiis durumda sürekli ısırıp tirmaliyor ellerim ayaklarım heryer yara bere içinde ne yapmam gerek bi yardım edin :( Sadece bana olsa iyi evdeki herkeze yapıyor annem kapıya koycak ikimizide Parinaz 3 aylık oldu sorunu nedir.

1 CEVAP

kemall

burada daha önce sorulan bu tip sorularda da kedi için pek bir çözüm üretilemedi zannediyorum ki kediler dönem dönem bu tip davranışlar sergiyelebiliyorlar ama isterseniz soru cevapta açılan diğer konuları okuyabilirsiniz belki işinize yarayacak bir tavsiye bulabilirsiniz.