Arkadaşlar 2 Aylık Köpeğe Tasmayla Dışarıda Gezmesini Nasıl Öğretinim?

fenerrsena43

2 aylık köpeğe taşımayla dışarıda gezmesini nasl öğretirim şuan çıkardığımızda 4-5 adım atıp oturup mıyıklıyo

6 CEVAP

ugurladyeces

asıları olmayan bır köpegın bagısıklık sıstemı cok dusuktur kanlı ıshal genclık hastalıgı gıbı olumcul hastalıklara yakalanabılır...
ayrıca asıları bıtene kadar kesınlıkle yıkamamalısınız...

fenerrsena43

Tasmayla düzeltiyim tasmayla gezmesini nasl ögretirim

ugurladyeces

2 aylık bır köpegın sokakta ısı yok!! asılarının bıtmesını bekleyın...

fenerrsena43

Neden ki ? Bu konuda bilgim yok açıklarmısınız

lala

Yukardaki yorum cok dogru, kopegimi ilk aldigimda 3 aylikti ve asilardan dolayi disari cikmasi yasakti. 1-2 ay sonra veterinerin izniyle cikardim. İlk ciktiginda hic yurumedi o ayri :) oldugu yerde yatti ya da oturdu ama zorlayarak yuruttum (baya zorlayarak oldu cok inatciydi) artik alisti. Yine de disariyi cok seven bir kopek degil benimki, cisini kakasini hemen yapip eve donmek istiyor.

fenerrsena43

Teşekkürler :)