Kopegim Oyun Oynamiyor Ve Beni Kiskanmiyor

seren1612

Kopegim hic bir sekilde oyun oynamayi sevmiyor toptan korkup kaçıyor bende onla oynayip vakit geçirmek istiyorum nasil sağlayabilirim? Ayrica bana cok sadık olmasina ragmen beni kiskanmiyor hemde erkek ve baska erkeklerden kiskanmasi gerekiyor ama hic bir sekilde tepki vermiyor bu tepkisi mi normal yoksa kiskanmali mi? Cinsi pekinez ve erkek

2 CEVAP

MeteH

KAÇ YAŞINDA OLDUĞU ÇOK ÖNEMLİ. SOSYALLİK DERECESİ. YANİ DİĞER KÖPEKLER İLE DIŞARIDA HAFTADA GEÇİRDİĞİ SAAT 3 SAATİN ÜZERİNDE İSE.10 ÜZERİNDEN 10 DİYEBİLİRİM. UZUN TÜY KISA TÜY TARANMA KOŞMA EĞİTİMLERİ. (HİÇ EĞİTİM VERİLME
YEN BİR (DOST)KÖPEK EVDEN ÇIKARILMAZSA ENERJİ PATLAMASI YAŞAR. YAŞAR VE BUNALIMA GİRER HELEDE KOŞMASI GEREKEN BİR IRK İSE. DAHA ÇOK ARAŞTIRMANI TAVSİYE EDERİM.

seren1612

3 yaşında ve kedilere hiç tepki vermezken köpeklere karşı sürekli saldırma hircin olma durumunda. Surekli olabildigince dışarıda birsuru oyun esyasina ragmen oynamiyor surekli onu sevmemi onla uyumami istiyor