Köpekler Ne Zaman Çiftleşir

firtina

Yavru alman kurdum var kaç yaşında çiftleştiririm

4 CEVAP

MeteH

ŞİMDİ EĞİTİM ALMA ZAMANI DAHA ÇOK VAR ÇİFTLEŞMEYE. ALFA OLMA EĞİLİMİ DE OLABİLİR. SİZİN İLE AYNI HİZADA YÜRÜMELİ. ÖNDEN GİTMEMELİ. DEVAMLI EĞİTİLMELİ. YEMEK VERİNCE YEMEMELİ SİZ YE DEĞİNCE YEMELİ. OTUR, KALK , DUR GİBİ EĞİTİMLER ARTTIRILMALI SIKILMAMALI. DEVAMLI ÖĞRENMELİ SİZİN İLE AKTİF, POZİTİF ZAMAN GEÇİRMELİ. DAHA ÇOK SOSYALLEŞTİRİLMELİ. TUVALET EĞİTİMİ GİBİ KONULARI ARAŞTIRMAN DAHA İYİ OLUR. BİR YAŞINDAN EVVEL ÇİFTLEŞMESİNİ TAVSİYE ETMEM VE BAHAR YAVRULARI OLURSA DAHA SAĞLIKLI OLURLAR. GÜNEŞ İYİ GELİR SICAKLIK DAHA İYİDİR. KIŞ A DAHA KUVVETLİ 6-8 AYLIK İKEN GİRERSE . DAHA AZ ÜZÜLÜRSÜN :)

firtina

Çok teşekkür ederim

bilgekaan58

Bence 1.0 yada 2.5 yaşında yoksa 3 yaşında olursa daha vahşi olur

ugurladyeces

18 aydan once cıftlestırmemelısınız kesınlıkle, ırı ırk oldugu ıcın 24 ayı beklersenız onun ıcın cok daha ıyı olur ;)