Ördegimi Nasıl Isıtabilirim Havuzdan Cıkınca

bademsekeri

önerinizi bekliyorum .p

4 CEVAP

MIRA

havluya sarabilirsin.

turtlesena123

minik bir havnunun üstüne koy ve başka bir havluyla yumuşakça sar tabii bunu kışın yap yazın yaparsan hasta olur

Yumak96

Isıtıcının önünde bi yandan havluyla ovuştururken bi yandan kurutma makinasını orta derece açın hafif uzaktan tutun en hızlı şekilde kuruyacaktır.

defne

Havlunun üstünden birkaç kere ütüyle geç sonra sar ve büyük bir kavonoza kaynar su koy ve kavanozu yanına indir o ısınır hem havluyla hem kaynamış sulu kavanozla :)