Kedim Ölmek Üzere ):

clgncocuk

Ben bursadayım. Evimiz de manisada. Annem aradı kedimiz dışarıdan gelmiş ama yalpalayarak yürüyor, hiçbir şey yemiyor hiçbir şey içmiyor dedi. Hiçbir yarası da yok, birden bir hastalık çökmüş. Bugün arayıp sorduğumda artık gözlerini bile açmadığını, arka ayaklarının ise felç olduğunu söyledi. Sadece nefes alıyor artık. Çay kaşığı ile birkaç yudum su vermişler onları da çıkarmış. Çok ağır geliyor öleceğini düşünmek..

15 CEVAP

firtina

Kedi yavruysa köpek saldırısına uğradıysa korkudan ayakları felç olmuş ve çok üşüyordur inşallah kurtulur

endofbeauty

Veterinere goturun?

Zehraak

Benim kedimde öyle. Bi yediği dokunmuş olabilir dışarda bir şey yediyse.

firtina

Yazık oldu üzüldüm

bilgekaan58

Yalancı fırtına delisi sen

clgncocuk

İnşaallah. Ama 2 yaşında filandı ama belki dünyanın en uslu kedisidir diyebilirim, o kadar sakin, sesi çıkmayan bir hayvandı. Ondan küçük, 1 yaşındaki kediler bile gelip onun önünden mamasını alabilirdi. Çok zor bir şeymiş bu halde olması ilk defa başıma geliyor.

firtina

O zaman uzak bir yerden geliyordur bilmediği yerleride dolaşmış olabilir su vermemiş olabilir şırıngayla ilaç ve su ver engellemeye çalıssa bile ver yoksa kurtalamaz ama gerekli şeyleri şırıngayla içir iyileşir

firtina

Ona bir koruma bulun kimsenin yanına yaklaştırma hastalığı geçmeden kimse sevmesin

bilgekaan58

Bence onu köpek olduğu yere çıkartmayın

firtina123

sen bilgekaan58 e inanma benim verdiğim sorulara benzeyenleri atıyo herkese

Zehraak

Çörek otu yağı içirebilirsiniz iyi geliyor. Bakterileri öldürüyor.

clgncocuk

Dün akşamüstü son nefesini verdi.. ne kadar bağlanmışız meğer o kadar üzülüyorum ki..

üyelerin yapabilece birşeyleri yok ve bu mamadan değil yapsa yapsa veteriner yapar

meryem0683

Acilen veterinere götürün hayvanı.

Somelove

Geçmiş olsun :( geçmeyecek biliyorum ama ne denir ki