Mama Miktari

lala

kopegim 6 aylik maltese, sabah ve aksam gunde iki kere mama veriyorum. Bir seferde kadar mama vermem gerekiyor? Belli bir miktari var mi yoksa istedugi kadar yesin mi?

6 CEVAP

Vane

verdiğiniz mamanın poşetinin üzerinde günlük minimum ve maksimum verilmesi gereken gram yazıyor olmalı. köpeğinizin hareketliliği ve şu an ki kilosuna göre ayarlayıp verebilirsiniz.

eren

aynen vane'nin yazdığı gibi yaparsanız hafta içinde uygun miktarı kendiniz ayarlayabilirsiniz.

bilgekaan58

Çok vermeyin az miktarda verin yada orta verin çok verirseniz hasta olabilir oyüzden çok vermeyin

lala

Cok derken? Ben su anda mama kabina koyuyorum hic bitirmiyor zaten. İstedigi kadar yiyor sonra kaldiriyorum.

lala

Cok derken? Ben su anda mama kabina koyuyorum hic bitirmiyor zaten. İstedigi kadar yiyor sonra kaldiriyorum.

Büyük mama alın o zaten yer bırakır yer bırakır