Ankara Kedisi

umarays

Ankara kedisi sahiplenmek istiyorum ancak bakımı zor mu? Ya da çok fazla dışarıya çıkma ihtiyacı duyar mı? Evde oyuncaklarıyla yalnız kalabilir mi? Onu alıp da mutsuz etmek istemiyorum.Yardımci olur musunuz????

5 CEVAP

firtina

Bakımı kolay kendisi yıkanıyo dışarıya çıkmasıda arada sırada çıkart

firtina

Bence iyi al

Benimki de ankara kedisi. Bakımında bir zorluk yok. Alışırsa size gayet rahat edersiniz

ecebloody

Normal kediler gibi hiç bi zorluğu yok sadece camdan ayrılmıyolar o kadar

ceskedi

Benim Ankara ve van melez kedim var çok kolay bir bakımı var normal kediler gibi yani ama çok camdan bakıyor