Furminatör İle Fubnimroad Arasında Fark Varmı

vefa62

ben pet tanıdık petshop tan fubrimroad diye ölü tüyleri alan bir alet aldım 45 tl ben aslında furminatör sormuştum aynı işi yapar dedi orjinalleri yani ambalajında furminatör yazan benim sorum fubrimroad kullanan varmı memnunmusunuz almakta hatamı ettim acaba görüntü ve tarak yapısı arasında hiç fark yok yalnız üstünde alınmış tüyleri itmek için bir düzenek var

2 CEVAP

eren

furminator en iyisidir diğeri ise taklit bir ürün

ugurladyeces

fumınator ve furmaster dısında dıgerlerı sahte ayrıca cogu cınden gelıyor ve plastıkları kansorejen madde ıcerıyor ben olsam ıade eder yada cope atardım cunke hem köpegınızın tuylerını mahveder hemde sızın ıcın tehlıkelı...