Kedisini Kısırlaştıran Var Mı?

Ilayda

Şans( erkek ) kızgınlığa erken girdi yani şuan 1 yaşında ama ilk 7 aylıktı ve o zamandan beri eve koku bırakıyor (idrarını yapıyor) Kısırlaştırmak istemiyoduk ama başka çare kalmadı.Kısırlaştırınca koku bırakması geçicek mi babama bir arkadasi 8 aylikken kisirlastirilmaliydi artik ise yaramaz demis dogru mu huy halinede getirmiş olabilir mi eger huy haline getirdiyse kısırlastirinca gecmez mi sorularim bunlar ve birde kisirlastirmanin kotu yanlari neler bilen yardimci olabilir mi

2 CEVAP

Merveeee

Kısırlaştırırsanız koku Bırakma olayı ortadan kalkacaktır ve kısırlaştırmadan sonra huyları değişebiliyor ama iyi yönde :) yaramazsa daha sevecen ve sakin oluyorlar kısırlaştırmanın kötü yanları artık çiftleşmek için kaçmadıkları için daha az gezmeye başlıyorlar ama oyun seanslarını artırırsanız şişmanlamaz :) kedi bakımı el kitabı alırsanız her şeyi ile Detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz

Ilayda

Teşekkürler ins dediğiniz gibi olur