Köpeğim Golden 3 Aylik Ve Yemek Yemiyor

berk5467

ne yapabilirizz ??

5 CEVAP

bilgekaan58

Hasta mı yada hep tok oluyo

Merveeee

YAŞ mamaların pek faydası olmasada kuru mama ile yaşa mamayı karıştırıp verebilirsiniz ama sadece YAŞ mama verirseniz hem dişleri gelişmez hemde kuru mama kadar faydası olmaz

ev yemeği vermeden doğru kuru mamayla besleyin

bilgekaan58

Cevap veren Bilgehan a babın

İlk olarak köpeğinizin herhangi bir sorunu var mı? Bunu anlamak için veterinerinizi bir ziyaret edin.
Eğer köpeğiniz sağlıklıysa, mama markasına bakın. Hangi mamayı daha çok seviyor, yediği mama ona uygun mu diye.
Her mamada aynı iştahsızlık varsa, ev yemeklerini, abur cuburları kesin. Önüne tek öğünlük mamasını koyun, 20 dakika sonra kaldırın önünden. 2. ve 3. öğünlerde de aynısını uygulayın. Aç kalmamak için yiyecektir mamasını. Ve mama miktarı örneğin günlük 200 gr ise 150 gr'a düşürün. Bu şekilde yiyecektir mutlaka.
İyi günler..