Bekçi Bir Köpek Almak İstiyoruz Sizce Hangi Cins Olmali?

GamzeK

Merhaba biz yeni eve tasinacaz ev bahceli oldugu icin bekci bir köpek istiyoruz önerebileceginiz bir cins var mı ? Evimizde küçük çocukta var. Ayrica yavruyken alip mi beslemeye baslamaliyiz bize alismasi icin yoksa farketmez mi ?

20 CEVAP

kapow

akita öneririm Hachikō filmini izlersen ne demek istediğimi çok iyi anlarsın

nida

Altınoluk 6 aylık dogo sokagımıza terk ettiler eğer sahiplenmek isterseniz iletişime geçebiliriz

bahçen varsa alman kurdu

mylovepuppy

şuan oldunuz şehir de golden maltese akita inu var bi bakın

azor_ahai

kucuk cocuk olacagi icin ve etrafta vahsi hayvan olmayacaksa kurt ve benzeri o zaman rott, alman kurdu almaniza gerek yok. erken uyari sistemi olarak bir cok kopek yabanciya havlar vs. labrador mesela hem daha kolay bulursunuz hem de cocuklarla arasi cok iyidir. onceden kopek bakma deneyiminiz yoksa alman kurdu gibi kopekleri onermiyorum.