Kedi Maması Ne Önerirsiniz

pegasus

yavru kedilere en iyi mama markasında vermeliyim çok hastalar

7 CEVAP

kubratkl

bonacibo kesinlikle vermeyin. proplan'ın gourmet gold serisi yaş mama olarak bayağı iyi. ya da royal canin'in yaş mamasını kullanabilirsiniz. benim ufaklık geldiğinde 300-400 gram falandı şimdi 800ü geçti. :)

gulinsahim

Başlangıç olarak Hill's a/d, sonrasında Royal Canin'e dönebilirsiniz. İkisini de afiyetle yiyeceklerdir.

ugurladyeces

acana nd orıjen en kotu bonacibo... hılls ad de alabılırsınız ama hıllsın mamaları genel olarak kotu ozel serılerı ıyı sayılabılır...

pegasus

Teşekkür ederim

pegasus

Çok teşekkür ederim

pegasus

Çok teşekkür ederim kediler kurtuldular

pegasus

Çok teşekkür ederim kediler kurtuldular