Köpeğim...

animallover

merhaba arkadaşlar benim yıllar önce beslediğim bi köpek vardı ama ırkını bilmiyorum acaba ırkını bilen biri yorum atabilir mi? şimdiden teşekkürler...

3 CEVAP

rabia423

pekinez

ugurladyeces

pekinezz dıye bır ırk yok ırkın adı pekıngese...
pekıngeselerın kulakları oyle olmaz pek -chı(chıhuahua) kırması olabılır yada tıbetan spanıel -chı krıması olabılır...
tabı bunlar sadece bır tahmın uzmanlar bıle fotograflardan ırkını tahmın edemez ...
aslına bakarsanız dna testı yapılmadan kımse bılemez-ki dna testıde %100 dogru sonucu vermez nasıl dıyeceksınız soylekı bılmem kac nesıl oncekı ataları bellı olan yanı şçrli olan köpekler bıle kırma cıkıyor cunku baska şçrli köpeklerın dnalarıyla karsılastırılıyor...
yanı kımse köpegınızın ırkını tahmın edemez hele 3 tanecık fotograftan asla!

emin değilim ama rottweiller gibi geldi:)