Köpek Sahiplenmek İstiyorum

animallover

köpek sahiplenmek istiyorum pet shoplardan almak istemiyorum barınaklardan almak istiyorum ama psikolojileri bozuk olma ihtimalleri çok yüksek ve küçük kardeşim var saldırma olasılığı vs. olaylar olmasından korkuyorum sizce barınaktan almalı mıyım ? :(

10 CEVAP

Ćiftliklerden ve petlebi ve petarkadaş gibi sitelerden sahiplenebilirsin ayrıca.

pegasus

Bence barınaktan ALIN en iyileri

fenerrsena43

Bencede barınaktan alın Yavru alın illa cins olması sartmı cins yavrularda vardır belki bi bakın önce

fenerrsena43

Bencede barınaktan alın Yavru alın illa cins olması sartmı cins yavrularda vardır belki bi bakın önce

animallover

teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

jackhammer

yavru alırsanız rahat edersınız ve tabiki barınaktan.

MIRA

Barınaktan bi yavru sahiplenirsen hem çok sevap hemde çok mutlu olursunuz bi aileye kavuşmuş olur hayvancağız

pegasus

Aynen öyle

semakulan

barınaklardaki köpeklerin genelde saldırma gibi bir huyu olmuyor sadece terkedilme ve güven sorunu oluyor ve zamanla da bu sorunlar aşılıyor ilerde size daha sadık olur ayrıca bir canı mutlu etmiş olursunuz bundan daha güzel bir şey varmı ki ben de kızımı barınaktan sahiplendim şimdiye kdar bir kişiye hırladığını dahi duymadım

fenerrsena43

Hiçbir sorun olmaz ona güven verin yavru alın satın almayın!facebookta huskygiller diiye sayfa var oraya bakın huskyler ve alman kurtları var .