Köydeki Yavrumun Cinsini Bilen Varmı Pitbull Yavrusu Diye Almıştık

ellie

Bekçilik yapsın diye bağladık alişması için

7 CEVAP

fenerrsena43

Tam yüzü dönük foto atarsanız daha iyi olur

dogaaonaat

Köpeği öldürecekmisiniz o ne zincir ? En fazla 13 yaşındasınız bağlanır mı çocugum o zincir ile köpek

Bence kangal

Bence kangal Pitbull kırması

Haciahmet

Kapı kopeği derler koydeki adına copan ile av köpeği kırması

ellie

Herkese teşekkürler

ellie

dogaaonaat öylesine bağlanmış bir zincirdi ayrıca o zincir köyde yaşayanların
kullanımları için normal bir zincir boyutu ve 13 yaşından büyüğüm bu tür yetişen köpekler içinde bunun normal bir durum olduğunu biliyorum. İlgilendiğiniz için teşekkürler