Kedi Mi Köpek Mi?

dogaaonaat

Anket

Kedi
(1 oy)
Köpek
(8 oy)
Toplam (9 oy)

Müstakil bahçeli evim var . Sizce kedi mi almalıyım köpek mi ? Kedi alırsam kedi beslemişliğim çok tuvaleti ögrenmesi zor , eve kakalarını felan yapıyor bu benim için hiç sorun değil fakat annem çok titiz bir insandır ve kokusuna dahi dayanamaz :( Köpek beslemişliğim dr var köpek alırsa.m golden düşünüyorum. Köpek de kaka meselesini dışarıda gezdirerek halledebilirim diye düşünüyorum. E oda olmaz ise bahçeye götürürüm . Tüy bakımı , ağıız kokusu gezdirmek gibi sorunlar benim icin ikisinin de sorun değil. Neyse köpekteki tek sorunum isr brn alışverişe gittiğim zaman evde tek kalmasından hoşnut durmaz diyorum. (Evde ablam ve annrm var ) Ama genelliklr biz alışverişe ablam ile gidiyoeuz . Annem dr evi temizlediginden ilgilenemez diye dusunuyorum . Cok kararsiziim cook :( Ama arabayla gidecegimiz yerlere kopegimi yanima alarim

5 CEVAP

Bahćeli evin var . Ne guzel. Köpek al işte. Evde tek kalır diyosan 2 köpek al. Sıkılmazlar böylelikle

Köpeğin sana yol arkadaşı olur.

MIRA

Kedilerin tualet sorunu olmaz diye düşünüyorum benim kedim 1.5 aylıktı eve ilk getirdiğimde tam 1 gece tualetini tuttu ve bi kum toprak yada karton bulana kadar bi yere yapmadı.Köpeklerin heleki yavru köpeklerin tualet eğitimi kediye göre kat kat daha zor çünkü kedilerin içgüdüleri var sürekli kazıyarak toprak kum vb bi yer olmadan yapmazlar çok nadir hastalık şımarıklık yada korkudan düz zemine yatağa yapabilirler.Ama bahçen varsa köpek daha uygun senin için.

dogaaonaat

Tesekkur edrtim :

mylovepuppy

ben ce köpek çünkü kedi tüy döker madem anneniz titiz köpek alınne güzel oynar ama satın almayın barınağa gidin