Kalca Cıkıgı Tedavisi Goren Veya Kalca Cıkıgı Teshisi Olan Varmı !?

Minikherkul

8 aylık labradoruma kalca cıkıgı teshisi kondu... Henuz beklemedeyız... Ama ıstedıgı gıbı oynatamıyoruz. Fazla kosup oynayınca veya zıplayınca topallamaya baslıyor ve oyunu bırakıyor...

1 CEVAP

azmsym

Gereginden fazla merdiven çıkıp inmek yada fazla aktif olmaktan oluyor benimde hem labradorum var hemde pekinezim. Labrador icin duymamiştim ama pekinez cinsinde çok fazla karşılasılıyor.onu fazla yormamaya yani zorlamamaya çalişin günlük enerjisini atsın özellikle kücük kemirebilcegi oyuncaklar verin ona top ayı gibi inşallah eski saglıgına kavusur