Köpeğimin Nesi Var

mylovepuppy

köpeğim beni görünce sürekli etrafım da dolanıp ayama atlayıp ısırmaya çalışıyo bu huyundan nasıl vazgeçtirebilirim

10 CEVAP

azmsym

iki tane köpeğim var her ikiside aynı seyi yapıyo doğal seyler bunlar hem ne güzel bak sahibiyle oyun için birseyler yapıyo bence bunun için sevinmelisin

azor_ahai

kopeginiz baskin karakterli bir kopek buyuk ihtimalle. ayaklarinizi isirmasi ic gudusel olarak sizi gudme cabasidir. her kopek kararli bir lidere ihtiyac duyar. sert davranmaniza gerek yok, asla vurmadan korkutmadan sadece kararli bir tonda hayir deyip arkanizi donup yuruyun ve ilgilenmeyin her sefer istemediginiz bir hareket yaptiginda.

Köpeğin seni anlar köpeğim kedi yakalamaya çalışıyo diyelim ki onun gözüne bakıp hayır dersem yapmaz sende öyle yapa yapa alışır sana hem bide ona 2 veya1saat bi vakit ayır 10 dk zıplama durma yürüme gibi şeyler yap 10dk mola öyle öyle eğit ısırması kesililr ozaman çünkü vakit geçirdikçe sana ısınır sakın bağırma ozaman sana inat dediğini yapmaz ALLAH yardımcın olsun İNŞALLAH sorunun kısa zaman da biter :-)

azmsym

oyun oynama istegi ve heyecandan olabilir, her köpek yapar sahibine bunu

mylovepuppy

şuan dışarda kendinden büyük bi köpekle kavga ediyo öteki köpeğin sahibi geldi kendininkini kaçırdı bizimkide peşinden gitti

fenerrsena43

Köpeğinizin cinsi nedir benimkide beni ıssırmaya çalısıyor her gördüğünde

mylovepuppy

kangal kurt kırması

mylovepuppy

kangal kurt kırması

mylovepuppy

azmsym ben köpeğimi sokaktan sahiplendiğim için piskolojisinin bozuk oldundan korktum

azmsym

doğal bişy yapmışşın zaten sokaktan sahiplenerek.düzelir o zaman la