Köpeğim Teriermi?

beyzaonoglu

3 numara terier denildi cinsine sizce öylemi?

13 CEVAP

fenerrsena43

foto atamadım eğer benim petlerime girerseniz lucy isimli köpeğimle sizinki benziyor

aybike

Golden kirmasina benziyor ama buyudukce daha belirginlesecektir

arzzuguney

bence ırkının bir önemi yok çok ama çok tatlı bir bebeğiniz var :)

Akitamaya

Golden meleği dir

Akitamaya

Golden melezidir

fenerrsena43

Bence terrier kırması gibi

fenerrsena43

Aynı benim köpeğime benziyor benimkide golden terrier kırması

ugurladyeces

Terrier diye bir irk yok!! Terrier bi gruptur kapsadigi bir cok irk var ...
Kopeginiz tamamen kirma bir kopek...

beyzaonoglu

Teşekkürrler arkadaşlar

sevenaelif

Golden kırması :)

batuhanteoman

KIRMA MUHTEMELEN TERRİER FOX GOLDEN KIRMASI AMA ŞİRİN

endofbeauty

Irklar biraz da olsa onemli. Tabi seviyorsun, evlat gibi goruyorsun. O konuda onemli degil. Ama her kopek irkin bir ozel karakteri ve ihtiyaci vardir. O anlamda onemli. Ve evet Terrier. Ama hangi numara bilmiyorum malesef

Çok tatlı bir kırma golden kırması orası kesin :)