Kedim Saldırıyor

AysenD

Kedim Nix çok fazla saldırıyor ısırıyor vb. kaç kere müdahele ettim veterinere sordum ama kesin bi cevap vermedi artık uyurken sıcakta bile yorganın altına girip kafama kadar çekiyorum çünkü bi anda saçıma saldırıyor yüzüme atlıyor ne yapabilirim bu gidişle annem kediyi evden atıcak

6 CEVAP

vento

Belki guleceksiniz ama onunla konusun sizi seviyorsa bir muddet sonra hareketlerini duzeltecektir benim de ayni birde gelisim evresinde bu oluyor zamanla duzelir

kısırlaştıracaksınız.

Aminto

Zamanla düzelecektir. Benim sıpa da öyleydi biraz sabırla geçecektir :)

Pinar5504

Yavruysa oyun istiyordur onunla daha çok oynayın ki geceleri yorgun düşüp uyusun

gizemfatih

sakin davranmaya çalışın ona. çok sinirli agresif yada ani hareketlerle yaklaşmayın. ve arkadaşların dediği gibi oynayın zaman ayırın birlikte daha fazla vakit geçirmeye çalışın.. eminim size olan güveni ve sizin ilginiz sakinliğiniz karşısında çok daha mutlu ve sakin olacaktır. oyunlarınızdada seçici davranın elinizle kolunuzla oynatmak yerine bir ip kurdela vb şeyler tercih edin. lazer peşinden koşmayıda çok seviyorlar unutmayın :)

AysenD

Hepinize teşekkür ederim zaman geçtikçe daha sakin davranmaya başladı umarım böyle devam eder