Köpeğim Ne Irkı Nedir

Emre33

İyi günler öncelikle, ben köpeğimi yağmur yağarken perişan bi halde buldum daha 20günlükmüş benim bulduğumda veteriner görürdüm gerekli tedavisi yapıldı. Salığı tamam ama cinsini merak ediyorum fazla bilgim yok bu konularda lütfen bilgisi olanlar yardım etsin.

15 CEVAP

AyseMerr

Kangal

Phentos441

Kangal olduğu bi gerçek ama has kangalmi pek emin de ilim ama büyük ihtimalle has kangal

fenerrsena43

Veterine sorun has kangal değil

erhankaya

aynen kangal kırması

Phentos441

Kırma olabilir aynen

Sivas kangalı büyük ihtimalle de safkan

cankesbaba

bence babası da anneside melez ama ikisindede kangal kanı olduğu belli arka ayaklarında 6 tırnak varsa veterinerde aldırısanız köpeğiniz yaşlandığında sorun olmaz

BENU

bılmıyorum ama kangal sadece has kangal oldugundan emın dıgıl gıbıyım

Safkan-Kafkas kırması bu köpek büyük ihtimalle çok daha dikkatli baktım ve fark ettim. Çok değerli ve büyük köpek. Dikkat edin ona. İyi bakın :)

defne

Bencede has kangal

Pinar5504

Kangala benziyor ama tam değil. Çok güzel bir kırmaya benziyor :D

ahmt77

Kangal kırmamı değilmi bilmiyorum ama güzel

evrimpolat

KIRMA KANGAL

Busrabalik

Kafkas kangalı kırması çok şanslısınız benimde kafkas kangalım var çok sadık bir hayvan ☺ umarım yanilmiyorumdur

cankesbaba

bence babası dana anneside melez ama ikisindede kangal kanı olduğu belli arka ayaklarında 6 tırnak varsa veterinerde aldırısanız köpeğiniz yaşlandığında sorun olmaz