Benim Akita İnum Var Bi Köpek Daha Almalımıyım Arkadaş Olsun Diye Alırsam Hangi Cins Olmalı

Akita köpeğine arkadaş olması için bi köpek almalımıyım alırsam hangi cins olmalı arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum lütfen yardım edin

3 CEVAP

Serdar48

bence alcaksan yine akita al yoksa diğer köpekle hayatta anlaşamaz hele kedilerle bazen seni bile dinlemez böyle bir köpek akita bakımı emek ister

fenerrsena43

Gene aynı cins al karsı cinsiyet al farketmez köpeğin cinsi hertürlü alışırlar birbirlerine

Akitamaya

Bu benim ikinci profilin sağoln sayenizde cesur ve maya çok mutlu