Minik Kumunda Yatıyor.. Lütfen Yardım Edin.!

ziyanim

Her gün yatağıma alırdım birlikte uyurduk. Memlekete geldim tatil için ve yatağıma alamıyorum annem kızıyor. Yatağıma gelmemesini anlattım bu sefer de kumunda uyuyor sürekli kumunun etrafında yada içinde. Çağırdığım zaman direk kumuna atlıyor. Sizce neden?

2 CEVAP

PinguPanda

Kedinizin cinsine bağlı olabilir ama büyük bir ihtimal size küsmüştür. Hayvanlar konuşarak değil davranışlarıyla trip atarlar. :D Sizi uzun zaman görmediğinden yadırgıyor ya da siz yokken iyi muamele görmediğinden kaynaklıdır.

ziyanim

Trip atıyor zaten. Benimle ilgilenirdi önceden şimdi dönüp bakmıyor bile seviyorum oynamaya çalışıyorum karşılık vermiyor. Eğitimine kendini kapatmış hiçbirşey öğretemiyorum. Konuşmayı bıraktı. Yani bildiğiniz bunalıma girdi canım benim Annem ne zaman kumda yattığını görse götürüp duş aldırıyor. Acilen bu kumda yatma işine çözüm bulmam lazım. Yoksa ölecek canımın içi :(