Köpeğimi Ası Yaptırmalımıyım?

fenerrsena43

Arkadasımın şivava cinsi köpeği var şuan 2 yasında 1 senedir bakıyorlar daha önce köpek hiç ası olmamış ama çarsıda dışarda heryerde gezdiriyorlar ve hasta felan olmuyo benimde 2.5 aylık golden terrier kırması köpeğim var aşı yaptırmalımıyım?

3 CEVAP

kemall

evet köpeğine aşı yaptırmalısın

lala

Yaptirin bence, korunmaya ihitiyaci var, sonucta her kopek ayni degildir. Tabi benim hicbir bilgim yok bu konuda sadece fikir

bence yaptırmalısın goldenler çok hassas hayvanlar ve diş çıkarırken hastalanıyolar aşının adı gençlik aşısı