Kedimin Derisinde Ne Var!?

Miyavs

Kedimin derisinde ufak kabuklar var. Biri gogsunde digeri kolunun altinda. Pire tozu yapmis olabilir mi? 1 hafta once surmustum.

13 CEVAP

kemall

bir fotoğraf koyabilirseniz kedi sahibi arkadaşlar daha kolay fikir yürütebilirler zannediyorum.

Miyavs

(http:// [URL=http://img505.yukle.tc/image.php?id=5456IMG_20150925_115224.jpg][IMG]http://img505.yukle.tc/thumbs/5456IMG_20150925_115224.jpg[/IMG][/URL]

Miyavs

Mantar diye odum kopuyor. Surekli siliyorum odayi, banada gecer diye. Deli olucam, kediye bisey olmaz degil mi?

ziyanim

Enfeksiyon gibi duruyor ama ortada yara yok. Mantar desem pıtır pıtır değil. Ama kıyafeti varsa onu giydirin hemen veterinere başvurun. Parazitlerin de bir etkisi olabilir belki aşılarını yaptırdınız mı?

ziyanim

Bence Pia'da önceden gelen bir rahatsızlık bu. Dikkat edin bulaşıcı olabilir.

Miyavs

Veteriner aradim butun gun, bayram oldugu icin her yer kapali. Diken ustunde bekliyorum.

dimelison

geçmiş olsun umarım önemli bir şeyi yoktur

Miyavs

Tesekkur ederim. Yalovadayim ve nobetci veteriner bulamiyorum. Bulsam hemen goturucem

ziyanim

Ya gazlı bez ile sar işte sonra da kıyafetini giydir. En iyisi bu olur. Çok geçmiş olsun.

ziyanim

Ya belki irsi birşeydir. Çok garip hissediyorum. Canım yanıyor lütfen birşeyler yapın :'(

ziyanim

Alkış Veteriner Kliniği
Süleymanbey Mah. Kıbrıs Cad. Kurtuluş Sok.
Bahadır Veteriner Kliniği
Süleymanbey Mah. Gökmen Sok.
Turhan Gökhan Veteriner Kliniği
Fevzi Çakmak Mah. Cumhuriyet Cad. Yıldız Sok.
Türkmen Veteriner Kliniği
İstiklal Cad. Ezgi
Altınova Veteriner Kliniği
Hürriyet Mah. Eski Bursa Cad. No:44/2

Yalova da ki veterinerlere ulaşmak için.