Hangi Kedi Kumu ?

Zeynephevra

Ben kristal mır mır kedi kumunu kullanıyorum ama koku veriyor sizce hangi kedi kumu nu kullanmalıyım

6 CEVAP

kubratkl

ben *********.com'dan büyük boy topaklanan kum alıyorum çok memnunum. hem ucuz hem koku yapmıyor. önce kristal kullanıyordum ama iki günde bile sapsarı çiş oluyordu bütün kum. ayrıca hayvanı günlerce aynı tuvaletin üzerine oturtmak bana çok sağlıksız geldi. topaklanan kumla en azından yağtığını kürekle alıp atıyorum kum temiz kalıyor. büyük taneli alırsanız daha iyi olur.

gulinsahim

Cat's Pearl marka topaklanan kum kullanıyorum. Hem pudralı olduğundan koku yapmıyor, hem de temizlemesi çok rahat oluyor. Kedilerim de tuvaletlerini yaparken oldukça rahat ediyorlar. Tavsiye ederim.

Assli

Pisi pisinin pudralı topaklanan kedi kumunu önerebilirim.

glhncrn

mırmır topaklanan hoş kokulu kedi kumu bence

Cok ince almayin kedinizin burnuna agzina kacarak solunum yollarini kapatabilir

topaklaşan bentonitler en iyisi. ben alice-bebek pudralı ince taneliyi kullanıyorum. hiç koku olmuyor, gerçi, ben her akşam hemen alıyorum uzerinden belki ondandır ama harika topaklaşıyor, kumun olduğu alanda resmen bebek pudrası kokuyor, asla kötü koku olmuyor.