Kızımızın Cinsi Tekir Mi Pek Emin Olamadık.

bfcihangir

Site hata veriyor. Fotoğraf yukleyemiyorum. Profilime bakıp bize yardımcı olabilir misiniz?

8 CEVAP

bfcihangir

İnternetten baktım fotoğraflara kesinlikle smokin aylarca tes tekerek tekirim diye sevdiğim kedimiz smokin çıktı :) hayat sürprizlerle dolu :D

Petgamer

kesinlikle tekir cihan abi

bfcihangir

Yok kardeşim siyam kedisinden tut Anadolu kartalı diyen bile vardı da pek emin olamadım.

haha :) çok güzel bir tekir kedi

bfcihangir

Demek benim güzel kızım tekirmis

gulinsahim

Siyah-beyaz bir kediniz var yanlış görmediysem? Tekir değil, smokin kendileri. :)

bfcihangir

Smokin diye bir cins olduğunu da öğrenmiş oldum

bfcihangir

Kedimin cinsini siteden değiştirmek istedim smokin bulamadım yada tuxedo..