Av Kopegım Bı Kaç Gundur Cok Huzursuz

busragungor

merhabalar ıngılız seter av kopegım var bahce ıcerısınde kulubede kalıyo cok sakın çok oyuncu bır kopek bahceye yabancı gırmedıgı surece pek havlamaz ama ıkı gundur gece gunduz hıc susmuyo yagmurdan korktugunu dusunup kulübeden cıkartıp kapının önunde yatmasına ızın verıyorum ama bu seferde bahcede geziyo ve hıc korkuyomus gıbı gorunmuyo kulubeye tekrar kapattıgımda tekrar havlıyo 2 yasında ve ılk defa bole bısey oluyo fikir olarak yardım edermısınız ?

2 CEVAP

siz yanına gelince susuyo mu

Busra123

Kulubesinin yerinden rahatsız olmuş olabilir ayrica ilgi çekmek içinde yapiyo olabilir yeterince ilgileniyormusunuz bana kalırsa kulübesinin yerini degistirin ve biraz daha ilgi gosterin