Enfeksiyonlu Yavru Kedi Gozune Visine Damlaltabilir Miyim?

Slntny

Evimin onunde annesiyle birlikte oturan yavru kedinin gözû iltihapli su an elimde sadece visine damla var onu kullanabilir miyim yanlis biseyde yapmak istemiyorum ???

4 CEVAP

Cinar

Visine deamlayı doktor bana allerji kaynaklı kaşıntı ve kızarıklık için vermişti. Mesajınızı görünce kontrol ettim tekrar. İltihap oluşturan bakteriel veya virütik enfeksiyonlar için birşey demiyor. İltihaba faydası olacağını sanmam ama en azından kaşıntısını biraz hafifletip kediyi rahatlatır büyük ihtimal.

gulinsahim

Veterinere danışsanız daha iyi olabilir. Yanlış tedavi yöntemleri sonucunda gözlerini kaybeden çok hayvan gördüm. Visine'in kedinizde alerjik reaksiyona sebep olacağını da düşünüyorum.

NFIRTINA

tchlione göz pomadı kullanıyorum.. damlalar akıp gittiği için pomat daha kalıcı oluyor.. Özellikle sokak çocuklarında.

genta damla tavsiye ediyorum.