Kedimin Cinsini Bilmiyorum Yardimci Olun

Busra123

Kedimin fotoğrafını profilimde gorebilirsiniz

3 CEVAP

Merhaba, kediniz tekir kedi. Ve daha küçük sanırım ayrıca dişi olması sebebiyle bu cinsler (sokak kedisi de diyebiliyorlar) çok oyuncu oluyor doğaları gerekiği. Şimdiden kolay gelsin :) Evinizde koşup tırmalayacak yer arayacak bu da ilk koltuk ve halılar olacak. İyisimi siz ona tırmalama ağacı/evi alın, çok yardımcı olur. Koltuğa yöneldiği her an onu ağacına yöneltin, gösterin. Tüy problemi için zaten kısa tüylüler ve kendini temizliyorlar ama siz bir tarak alın ve ona alıştırın, taranmaya alışan kediler gerçekten sahipleri tarafından taranmayı çok seviyorlar. Küçük kızınızla size mutlu günler dilerim :)

Cinar

Senin dişi gırgır benim erkek mırnavın aynısı :-) Yanlız resimde hiç 650 kilo gibi görünmüyor.

Busra123

Kilosunu bilmediğim için öyle yazdim