Kedi Sokakta Beslenir Mi Nasıl

ceydayildiz

benim yiğenim evde kedi beslemek istiyor ama ablam yani annesi izin vermiyor yiğenimle sokakta besleme konusunda anlaştılar sma ablam kedin ölse karışmam diyor uzak yerlerde yaşadığımız için kediyi bende besleyemiyorum yiğenim ne yapmalı bir az yardım ederseniz sevinirim bu arada kedi sokak kedisi yetim bir yavru

6 CEVAP

Begg

kedin ölse karışmam ne kadar acımazsız bir cümle. evde kedinin ne zararı varmış hiç anlamıyorum.
yiğeniniz kediye güvenli bir yerde bir yuva yapabilir kedinin mamasını ve suyunu orada verebilirsiniz. fakat diğer kedilerde buraya gelecektir. yuvanın içine bir bez parçası gibi bir şey koyabilirsiniz böylece orada yatabilir.

Tugcecosguun

Siz o kediye bakmis degil arasira yardim etmis olursunuz asilari yapilir mamasi ona ozel bir yere konulursa daha iyi olabilir yerini ogretmeniz kolay olur zaten ama tabikide evde bakmis kadar olamazsiniz ve ablaniz yardim etmezse yegeniniz zorlanabilir

ceydayildiz

Peki depo gibi bir yer kedi için çok mu soğuk olur

ceydayildiz

Başka fikri olan varsa yazabilir mi :)

Tugcecosguun

Bende kedimi ilk aldigimda kendi harcliklarimla bakabilirim sanmistim ama yegeniniz mama kismini kendisi karşılayabilir umarim asisini da karsilar ben karsilayamamistim ailem yardim etmisti :) ve bunun kisi var malesef bahceye yagmur geçirmez kedi yuvalarindan almalisiniz

ceydayildiz

Yiğenim zaten kediye kendi harçlıklarıyla biriktirdiği parayla bakıcak