Kedim İyi Olacak Mı?

nurergulm

Merhaba;

3 aylık kızımız Minnoş'a pire damlası uygulandı ve kızımız bu damlayı yaladı daha sonra tükürdü. Fakat sabah durumu iyi olmadığı için veterinere götürdük meğerse zehirlenmiş. Dr. kızımıza iğne yaptı ve serum verdi fakat çok titriyor. Sinirlere zarar verdi ise titreme kalıcı olabilir diye belirtti Dr. Sizce iyi olacak mı Minnoş? Bu konu ile alakalı bilgisi, tecrübesi olan var ise lütfen yardımcı olun cevap verin.

2 CEVAP

efsa

Tityemesi normal geçer merak etme

vento

Benim kedinin ismide Minnos tam bir palyaco cok gecmis olsun merak etmeyin gecer herseyin basi sevgi