Dişi Kedi İsimleri

Merhaba arkadaşlar.
Erkek Scottishfold kedimin çiftleşmesi sonucu nasipse önümüzdeki hafta dişi kedimiz doğumunu yapıcak. Babalık hakkı olarak 1 tane yavrumuzu alıp bizim ailemize katılmasını istiyoruz, dişi yavru yavru alıcaz inşallah. Oğlumun adı Mars. Resimlerini de görmek isterseniz profilimde var, mümkünce M ile başlayan Türk veya yabancı hiç farketmez Mars ismine uygun isim önerilerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum...

7 CEVAP

Tugcecosguun

"merak" "meyve" "minnak" "neptun" "macho" bunlar benim zevkim eger uyarsa koymak isterseniz :)

Zevkleriniz çok yaratıcı, teşekkür ederim tek tek :) Henüz karar vermiş değiliz

ceriic

Merci olabilir bence

ceydayildiz

Şirine

zeynosece

Erkek kedim vardı ismini biber koymuştum sonra onu kaybettim :( hep hayalimdi bir daha kedim olursa ismini köfte koymak istiyorum ya da turşu :D

minnoş

zeynepozcan

mia