Köpekte Bit Yada Pire İçin En Etkılı Ilac

sadiye12345

5 aylık goldenımda tuylerı arasında minik siyah seyler var ve kızarıklar sırtında ayrıca kulak arkasını cok kasıyor,,onceden veterıner damla onerdı aldım ve boynundan ıtıbaren sırtına surdum gectı ıkı ay sonra yıne bitlendı ,,acaba ne kullanmalıyım

13 CEVAP

burcuefe

Ben yillar once bile kedime kene pire tasmasi kullaniyordum cok etkili tavsiye ederim

Dila2003

ben kedime kulanıyorum ama bizim karaçalıdaki akrabamıkz önermişti tüm hayvanlara kullanıbilir çok güzel bi ilaç adı altox çok güzel eğer almak istersen zaten onlar nasıl kullanacağını gösterir 6 ay boyunca geçerli hiç pire falan kalmaz bir siyah noktacık bile kanını emen pire ölür

Dila2003

eğer almak istersen bişey yazarmsıın

fenerrsena43

Mazot'u az bir şekilde bir bez parçasına döküp daha sonra köpeğinizin koltuk alt larına felan az bir şekilde sürerseniz pireler ölür fazla sürmeyin! Kendi köpeğime denedim etkili oldu

zeynepozcan

pire tasması al ve köpeğini ayda bir banyo yaptır

sadiye12345

olurda cidden köpekte etkılı olur mu ve fıyat ne kadar

zeynepozcan

pire tasması al ve köpeğini ayda bir banyo yaptır

fenerrsena43

Fazla sürerseniz köpeğiniz ölür bunu da ekliyeyim

Dila2003

altoxsu veteriner önermiyor ama çok az sürülüyor fiyatı 60 heralde en son öyleydi çok etkili 6 ay etkili hiç bit kene hiçbişey binmez benim köyde akrabam yapıyo köpeklerine

gulinsahim

Pire tasması, mazot vs. böyle şeylere yönelmenizi tavsiye etmem. En güzeli her ay pire ilacı alıp ensesine uygulamanız. Ki normal seyri de bu şekildedir.

Dila2003

süper etkili azcık sürcen 50 tl neydi ensesine

Dila2003

şiringayla yarım gram sürcen ensesinden kuyruğuna kadare ama 5 aylık ise

FParadox

Arkadaşlar iş sadece ilaç ile bitmiyor kaldığı yerde yattığı yatağında kulubesinde vs pire varsa ilaç etkisini yitirince yine başlar ben şahsen ense damlası kullanıyorum çok etkili fakat ikinci kez aynı olayla karşılaşınca yattığı yeri kulübesini vs iyice temizledim pire tozu ilede yatağını kulübenin içini dışını falan dezanfekte ettim :) bi sıkıntı yok şimdilik ama düzenli ense damlasından vazgeçmeyin derim