Köpek Alacağım Henüz Süt İçiyor Daha 2 Haftalk Nezaman Alabilirim

asoo123

köpek alacağım henüz süt içiyor daha 2 haftalk nezaman alabilirim

7 CEVAP

endofbeauty

1 bucuk 2 ay en erken

aybike

45 gunde memeden kesiyorlar ve kuru mamaya basliyor.en ideali 60 gunlukken.

fenerrsena43

50 günlükken alabilirsin

Akitamaya

Birbuçuk Aykan alailirsin

asoo123

TEŞEKKÜRLER

zeynepozcan

60 gün

aslisrkyy

34 günlükken aldım ben haberim yoktu hiçbir şeyden bana sütten kesildi dediler ve çok sıkıntı yaşadık raşitizm oldu sonradan düzeldi neyse ki o yüzden bekleyebildiğin kadar bekle bence minimum 2 aylıkken al